пʼятниця, 24 жовтня 2014 р.

Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй (День ООН)


  День ООН - це день народження Організації Об’єднаних Націй.
24 жовтня 1945 року, після того, як більшість держав-засновників ратифікували договір про створення всесвітнього органа, була офіційно створена Організація Об’єднаних Націй.
 У 1971 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію, в якій вона рекомендувала державам-членам відзначати цей день як свято. Традиційно в цей день у всьому світі проводяться зустрічі, дискусії та виставки, присвячені цілям Організації та її досягненням.
  За словами Генерального секретаря, в будь-якому куточку світу Організація Об’єднаних Націй є живим втіленням надії. (За матеріалами http://www.dilovamova.com)
  Організація Об’єднаних Націй живе в серці і свідомості кожного громадянина як організація, здатна покласти край насильству і укоренити терпимість, сприяти розвитку і забезпечити рівність, захистити права людини і зменшити масштаби бідності. Працюючи на повну силу, Організація Об’єднаних Націй може сприяти здійсненню цих високих сподівань людства.
  Святкування Дня Організації Об’єднаних Націй є ствердженням нашої віри в ці сподівання людства.
  Традиційно в День Організації Об’єднаних Націй в залі Генеральної Асамблеї проводиться міжнародний концерт. Іноді влаштовуються спеціальні заходи, на яких Організація Об’єднаних Націй за допомогою електронних засобів комунікації зв’язується з різними містами світу. Наша  бібліотека також долучилась до відзначення цієї дати, адже найголовніше у світі це Мир та надія на краще майбутнє.

                                                                                             

Немає коментарів:

Дописати коментар