понеділок, 26 квітня 2021 р.

Стрижалі Чорнобильської пам’яті.

 Щорічно, у теплі і сонячні квітневі дні, у дні, коли природа дарує людям нові барви, у пам’яті людей спливають спогади про найстрашнішу техногенну катастрофу ХХ століття – вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. 26 квітня 2021 року, виповнюється 35 років із того часу, коли сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства

  В пам’яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це й викреслити із нашої пам’яті – неможливо. Та яким би гірким та болісним не було минуле, проте його слід пам’ятати, аби не допустити подібних помилок у майбутньому.

  Для того, щоб Чорнобильська катастрофа не повторилася, потрібно виховувати постчорнобильську молодь у дусі відповідальності за загрозливі технології та розвивати в ній екологічну свідомість. Нині на тему Чорнобиля існує кілька відеоігор, десятки художніх і документальних фільмів та книжок і навіть комп’ютерний вірус. Згадки і натяки на Чорнобиль звучать у піснях Девіда Бові, Адріано Челентано, Kraftwerk і таких українських музикантів, як “Скрябін”, “Брати Гадюкіни” , Тараса Петриненко та інш.

  Сьогодні вам пропонуємо ознайомитися з «Казкою про Чорнобиль» для дітей і не тільки.... Страшна трагедія з підступною радіацією відлунює і досі в житті багатьох людей світу... В основі казка Ганни Лимич. Ідея - Світлани Рогаль. Текст читає - Світлана Малько Монтаж - Сергій Малько


У річницю катастрофи Факти ICTV відтворили хроніку перших семи днів після вибуху https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20210426-hronika-avariyi-na-chaes-shho-vidbuvalosya-v-pershi-sim-dniv/Немає коментарів:

Дописати коментар