понеділок, 26 квітня 2021 р.

Книга - це круто!

Тиждень молодіжної книги - 2021 завершився. Згадаємо, як цікаво і корисно провели його користувачі Білозерської бібліотеки. 

   Книга крокує поряд  з людиною, починаючи ще з  дитинства. Від умілого спілкування з нею, від ставлення особистості до читання залежить  формування навичок успішної адаптації в сучасному інформаційному суспільстві, правильний вибір у майбутньому і здійснення бажань. Молодь – особлива й неординарна категорія читачів, яка потребує великої уваги, індивідуального підходу і неформального обслуговування. Тиждень молодіжної книги  – це каскад літературних  інноваційних задоволень, де кожен обирає книгу до душі. У перший день презентовано книжкові виставки, які популяризують сучасну українську  літературу: «Літературна спадщина…», де представлено найкращі твори Валентина Чемериса, Володимира Лиса, Василя Шкляра, Андрія Кокотюхи, Марини та Сергія Дяченків. Із світових письменників у добірці присутні імена Террі Пратчетт,  Агати Крісті, Ю Несбьо, Люсі – Мод Монтгомері,  Астрід Лінгрен,  Рея Бредбері. Феєрична виставка «Цей дивовижний світ фантастики» відправляє підростаюче покоління «машиною часу» у незвіданий і приголомшливий світ фентезі   Дж. К. Ролінг, Дж. Р. Р. Толкіна, Джорджа Р.Р. Мартіна та інших. А книжкова інсталяція «Книга –це круто» занурює всіх у перехідний бурхливий  вік підлітків.
       Молоде покоління  пізнає світ більше у гаджетах та Інтернеті. Але ж книга – це чудово, потрібно, класно! Читання – це один  із засобів досягнення успіху і здійснення мрій! Нові книги – це завжди непередбачувані пригоди і несподівані лабіринти життя. Бібліотекарі Білозерської  бібліотеки на книжковому спалаху «Нова книга – новий світ» ознайомили юних користувачів із новинками підліткової літератури, що наразі актуальні й корисні. Книга – безцінний скарб людства,– стільки  ж цікавого й потрібного дарує  небайдужим читачам. Література для душі – це ті книги , які ми проносимо з собою  через усе життя, маючи можливість знову і знову перечитати, а, іноді, занотувати кращі  цитати. У  цьому користувачів книгозбірні переконали найактивніші  молоді читачки  Альона Василевич та Ірина Грабар на веб-літературній гравітації «Інтернет для всіх – книги для обраних». Вони надають перевагу світовій класиці, яка в усі часи є шедевральною  і вічною. А підлітки, зацікавившись  творами, ще й почули побажання від авторитетних співрозмовників  про розвиток власних літературних смаків. 
                 
 

      У чудові весняні дні так і хочеться взяти книгу у будь-якому форматі і –  гайда  на свіже повітря! У колі друзів підростаюче покоління не сумує – непосидюче життя активізує.  Бібліосерфінг «Нам потрібно більше позитиву» бібліотекарі разом з користувачами провели біля Білого озера. Ігри, конкурси, вікторини і  квест-книги додають усім наснаги, позитивних вражень та насолоди  від навколишньої краси. Життя прекрасне, усі пам’ятайте! Кожного дня позитивні емоції відчувайте!Людина і  природа…  Один без одного  не можуть існувати. Ми всі повинні оберігати й турбуватися про наш спільний дім. Дивосвіт природи вабить і бентежить, чарує і вражає… А ми запрошуємо на гостини до нас:

                     «Білозерщина – чудовий край, наш дивовижний світоч-рай!

                           Хто сюди потрапляє – гарні спогади на все життя має!»Усе минуще, тільки рідна земля, як і Книга, вічна! Літературна мандрівка за творами відомих  білозерських поетів   єднає юне покоління з історією малої Батьківщини. Любов Вірна, Анатолій Осадчий, Надія  Врищ, Анатолій Дунаєв  – це плеяда талантів , котрі є місточком між минувшиною і майбуттям. Благословенна земля предків буде завжди у серцях відданих людей, котрі передають естафету життя молоді.

     Відомі світові детективи вже давно не просто персонажі з книг, а взірці логіки, кмітливості та впевненості у собі. Юне покоління хоче думати і діяти, як славетні герої Артура Конан Дойля, Агати Крісті, Джеймса Чейза. Візьміть і почитайте геніальні детективні твори! Це – фітнес для мозку!І у цьому вас переконає Іван Морозов – майбутній поліцейський з Білозерки.

Література змінює  молодь і робить її кращою! Із книжковим царством  наші юні користувачі  відправляються у  «Велику  світову літературну мандрівку» на все життя… У час бурхливих змін і непередбачуваних подій молоді читачі обирають:  «Книга + Інтернет = сучасний інтелект!»

 

Немає коментарів:

Дописати коментар