субота, 21 листопада 2020 р.

Провісники Гідності

21 листопада 2013 року. 
   Цього дня уряд України призупинив підготовку до підписання договору про асоціацію з Європейським Союзом, яке мало бути підписане 28 листопада у Вільнюсі. На знак протесту о 22-00 близько 1500 чоловік прийшло на невеликий мітинг на Майдані Незалежності в Києві. Найактивніша частина з мітингувальників лишилась на ніч попри прийняту цього ж дня судову заборону про проведення на Майдані Незалежності будь-яких акцій. На мітинг 22 листопада вже зібралось близько 6 тисяч чоловік. Аналогічні заходи 22 і 23 листопада пройшли на центральни площах у Донецьку, Івано-Франківську, Луцьку, Харкові, Хмельницькому та Ужгороді, а також в ряді міст Європи, Сполучених Штатів та Канади за участю української діаспори.
   З метою вшанування загиблих під час масових акцій протесту на Майдані в Білозерькій районній бібліотеці проведено годину пам'яті "Провісники Гідності". Присутні дізналися про героїв Євромайдану, які заради свободи та кращого майбутнього свого народу поклали на вівтар найдорожче, що у них було – життя.
Історія революцій гідності, фотодокументи, творчість майданівців, художнє відображення боротьби за національну гідність у творах письменників – все це пропонується відвідувачам бібліотеки на виставці "Нові часи - нові герої". Ми маємо пам’ятати про цих мужніх людей, робити все можливе, щоб подвиг героїв Небесної сотні не був марним.

Тож, будьмо гідними пам'яті наших Героїв!

24 листопада 2013 року. У Києві на майдані Незалежності відбувся найбільший мітинг опозиції за період президентського правління Януковича, який зібрав за різними оцінками від 60 до 150 тисяч чоловік, які протестували проти розпорядження уряду про призупинення підготовки до укладання Угоди про асоціацію. На фото - колона партії Батьківщина на Європейській площі перед початком загального мітингу.


Немає коментарів:

Дописати коментар