середа, 27 червня 2018 р.

ГОЛОВНИЙ ЗАКОН КРАЇНИ.


  «У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства», - такі слова звучали в бібліотеці для молоді на правовій інформ - хвилині «Європейські правові цінності в Конституції України». Також працівники книгозбірні підготували історичні відеохроніки конституційних процесів в Україні на урочистий захід з нагоди відзначення Дня Конституції України в Білозерці.
  Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, а тому нам з Вами залишається тільки сподіватись, що всі задекларовані Конституцією права та свободи поступово будуть нормою життя громадян України.
  Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буди назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.


Немає коментарів:

Дописати коментар