пʼятниця, 15 квітня 2016 р.

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.

Всі хороші книги схожі в одному, - коли ви дочитаєте до кінця, вам здається, що все це трапилося з вами, і так воно назавжди при вас і залишиться.                                                                                                  Е. Хемінгуей

Її Величність книга… Одне з найдивовижніших чудес світу, створених людиною, яка впродовж багатьох століть захоплює, дивує, навчає свого творця. Людина створила такі надзвичайні види мистецтва як музика, живопис. Але тільки книга виражає людину повністю: від найменших і найтонших душевних порухів до її всесвітніх діянь.
З 11  по   15 березня 2016 року  в Білозерській  районній бібліотеці проходив Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Це чудова нагода для популяризації серед дітей читання, книги і, власне, бібліотеки як скарбниці знань.
В рамках обласного інтернет-проекту «Навколо портрета Каменяра»  (до 160- річчя від дня народження Івана Франка) відбулося відкриття виставки – експозиції «Іван Франко:унікальні виміри таланту»

В історії кожного народу є імена, які, мов яскраві зорі крізь роки і століття світять людству своїм вічно невгасаючим світлом. Таким ім′ям  в  історію  української культури ввійшов  Іван Франко як один з найвидатніших поетів і мислителів кінця XIX і початку ХХ ст. В його творчості гармонійно поєднались глибокий реалізм, гостро-викривальний пафос і проникливий ліризм.  На бібліотечному уроці -портреті "Він був, як полум'я, його рядки - переживуть віки", бібліотекарі  розповіли про життя та творчість Великого каменяра.  За допомогою мультимедійних засобів показали присутнім відеопрезентацію  про геніальність Франка та провели  вікторину  на знання його життя та творчості .
Бібліотекарі підготували для користувачів  онлайн-подорож під назвою"Чудо на ім'я Книга", де бібліотекар   розповів про історію виникнення книги від найдавніших часів до сьогодення.  Перегляд  буктрейлерів «Книжкові виміри»


Особливим був  День Доброчинності, адже плідною була акція «Книга – бібліотеці». Завдяки небайдужості дітей, бібліотека поповнилась новою літературою. «Не викинь книгу на смітник! Її віддай у бібліотеку, бо книга – скарб, у ній для тебе думок і висловів квітник. Тож дурно книгу не змарнуй – бібліотеці подаруй», –  саме ці слова не дозволили пройти повз двері бібліотеки без подарунка. Закінчився Тиждень дитячої та юнацької книги  та не закінчилась дружба з книгою, тому що книги порівнюють із ріками, які напувають планету мудрістю.

Немає коментарів:

Дописати коментар